Jasmín styl – Půjčka před výplatou

jasmin-stylDostáváte se do finančních problémů celkem často, a to především v době před výplatou? Náhodou jste měli extra vydání a nyní vám už nezbylo na běžné výdaje domácnosti? Absence peněz není v lidském životě zrovna příjemná, protože se stále musí za něco platit. Jestliže jste se dostali do finanční nepřízně v době před výplatou, mohou vám pomoci speciální krátkodobé půjčky. Jednou z nich je také půjčka od společnosti Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka má omezení na maximálně 1000 Kč, druhá na 2000 Kč, třetí může být 3000 Kč, čtvrtá už 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku Jasmin se zajímat každá plnoletá fyzická osoba bez prodlení s placením jiných dluhů a platebních povinností. Dluhy nesmí být vůči žádným právnickým ani fyzickým osobám. Musíte mít čisté seznamy dlužníků.

Přečtěte si také:  Cetelem - Osobní půjčka

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná na dobu 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez jiného zajištění

Roční úrok: Úroky se neuvádějí. Za poskytnutí peněz zaplatíte předem stanovené poplatky, ty se následně uhradí dohromady s vypůjčenou částkou. Poplatek je např. pro půjčku 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Při půjčce 10 000 Kč činí poplatek za 30 dní 3000 Kč. Pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně, poplatek se nesníží.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá snadno obstarat na webových stránkách společnosti. Pro začátek stačí vyplnit žádost o půjčku online.

Přečtěte si také:  Provident – Rychlé půjčky

Rychlost poskytnutí peněz: Ke schválení půjčky dojde většinou do 24 hodin od podání žádosti, ale občas jde i o delší lhůtu. Jakmile se přijme vaše žádost, budete zkontaktováni zástupci firmy a domluvíte se na osobní schůzce, když budete preferovat vyplacení hotovosti. V případě nepožadování hotovosti se oznámí uskutečnění půjčky a peníze dostane převodem na účet v bance nebo poštovní poukázkou – ta vám bude vyplacena na poště po předložení průkazu totožnosti a po podpisu potvrzení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje rychle a bez protahování. Peníze využijete na cokoliv.