Komerční banka – Perfektní půjčka

Komerční banka – Perfektní půjčka
stux / Pixabay

Potřebujete objevit dobrou možnost, jak si rychle půjčit peníze? Není to vůbec nic složitého. V současné době můžete vybírat z nabídek mnoha bank i nebankovních společností. Extra finance získáte i za skvělých podmínek, s nízkými úroky a s vám vyhovující dobou splácení. Různé finanční ústavy mají odlišné podmínky pro poskytnutí. Většinou nebudete mít problém si půjčit na cokoliv, i při potřebě vyšších půjček. S půjčkami vám poradí i Komerční banka.

Výše půjčky: hotovostní nebo bezhotovostní částky od 30 000 Kč do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Perfektní půjčka je vhodná pro zájemce z řady občanů České republiky, ale také pro cizince s trvalým pobytem v ČR, občany členských zemí EU s povolením k přechodnému či trvalému pobytu v České republice. Pro půjčku budete muset mít dva doklady totožnosti. Dále si připravte dokument s prokázaným příjmem, potvrzení o výši příjmu nebo v případě podnikatelů daňové přiznání za poslední zdaňovací období a doklad o zaplacení daně.

Přečtěte si také:  Oberbank - Spotřebitelský úvěr neúčelový

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv pro osobní potřebu.

Splatnost půjčky: maximální splatnost je 6 let

Poplatky: Zpracování žádosti a posouzení žádosti je zdarma. Změny ve smlouvě na žádost klienta stojí 2000 Kč. Službu zasílání výpisů z úvěrového účtu v papírové formě budete muset platit 20 Kč měsíčně.

Ručení: možno i bez ručení a bez jiného zajištění

Roční úrok: 15,9 % p.a.

RPSN: dle výše částky a splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Klienti s předschválenými úvěrovými limity mají možnost zažádat o půjčku online. Půjčka jde zajistit pomocí internetového bankovnictví, a to do 24 hodin. Ostatní klienti musí osobně přijít na pobočku, kde po schválení a po podpisu smlouvy získají peníze převodem na bankovní účet.

Přečtěte si také:  Půjčka na cokoliv od ČSOB

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy budete mít požadované peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena brzy, peníze jsou využitelné na cokoliv, účel není třeba dokládat, lze mít i pojištění splácení zdarma.