Konzultace s těmi nejpovolanějšími

Jestliže se rozhodujete o něčem důležitém, většinou máte někoho, s kým se o tom poradíte a s kým to můžete konzultovat. Člověk nerad dělá rozhodnutí sám a především ve věcech, kterým úplně nerozumí, by neměl dávat pouze na svůj rozum. To platí i v případě, že se rozhodujete o tom, co uděláte s Vaším webem, který neplní funkci, kterou jste od něj očekávali. Úspěšnost Vašeho webu ovšem závisí na několika faktorech. V první řadě je to jistě obsah samotného webu, jeho pozice ve vyhledávačích a návštěvnost. Máte pocit, že by bylo potřeba na těchto věcech zapracovat? V tom případě se neváhejte obrátit na profesionály v oblasti SEO optimalizace.

Firma SEOlight, která se skládá ze samých profesionálů, Vám přináší své služby. Máte možnost obrátit se na našeho SEO konzultanta, který si vezme Váš web na starosti a najde ten nejlepší způsob, jak Váš web zviditelnit mezi konkurencí. Být vidět je dnes zásadní pro úspěch každé firmy. Přední pozice ve vyhledávačích Vám to zaručí. Sami ovšem těch předních pozic jen stěží dosáhnete. My však máme způsob, jak se Vám to podaří.

Přečtěte si také:  Jaké jsou nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

V čem naše služby spočívají?

Nastavení webu  – bez zjištění aktuální situace a správného nastavení webu, bychom dál ani nemohli pokračovat.

  • Návrh klíčových slov – navrhneme klíčová slova, která jsou často zadávána ve vyhledávačích a pomohou Vám dosáhnout lepší pozice.
  • SEO analýza – zkontrolujeme a prozkoumáme stav Vašeho webu a jeho případné nedostatky, které poté odstraníme

Linkbuilding – pokud je Váš web v pořádku, ale přesto nezaznamenáváte nijak velkou návštěvnost, nejspíš bude vhodné přidat další služby, které pomohou přivést více návštěvníků.

  • Revoluční PR články – pro každého klienta píšeme originální články, které dokáží zaujmout a obsahují zpětné odkazy na Váš web
  • Tematické PR články – větší efekt díky tematickému umístění
Přečtěte si také:  Potřebujete půjčit menší částku? Půjčka již od 1000 Kč

Kompletní SEO správa  – pravidelná údržba

  • Měsíční SEO optimalizace
  • Garance pozice ve vyhledávačích
  • Garance návštěvnosti

Neváhejte se na nás obrátit.

Linkbuilding
isromar / Pixabay