Nebankovní hypotéky vám pomohou k získání potřebné částky

Úvěry, půjčky a hypotéky jsou trendem dnešní doby. U hypoték není potřeba se divit, protože položka za bydlení je často nejvyšší v lidském životě a nikdo nechce spořit peníze dlouhé roky, když má možnost si vše zařídit nyní a poté se věnovat splácení vypůjčených peněz na bydlení. Kromě bankovních hypoték se dají zařídit nebankovní hypotéky.

Nebankovní hypotéky se posuzují rychle

Nebankovní hypotéky se posuzují svižně a můžete si být jistí, že většinou se neshledáte s požadavkem na poplatek předem za posouzení a vyřízení hypotéky. K dispozici jsou i kalkulačky splátek, kdy si zadáte konkrétní sumu k půjčení a víte, jaké splátky budete mít po vybraný počet let. Nebankovní hypotéky se poskytují také bez nahlížení do registru dlužníků, což se bude hodit osobám s nevydařenou platební historií jiných úvěrů, půjček a kreditních karet. Některé společnosti tolerují záznamy v registrech, protože jejich podmínkou je, že se z vypůjčené sumy peněz uhradí vaše stávající, zejména pro případy, aby bylo bez problémů provedeno zástavní právo na nemovitost ve prospěch poskytovatele. Nebankovní hypotéky vám tedy mohou pomoci s dluhů, ale pozor na další finanční přešlapy, abyste brzy nepřišli o střechu nad hlavou.

Tomáš K., Jihlava: Využil jsem nebankovní hypotéku od Acema Credit. Vše bylo vyřízeno velice rychle, pomalejší bude moje splácení…

Nebankovní hypotéky s nízkými úroky

Nebankovní hypotéky mají také nízké úroky v porovnání se spotřebitelskými nebo hotovostními úvěry. Rovněž je možná prodloužená doba splatnosti, až na desítky let. Od doby splácení se také odvíjí pravidelná splátka. U hypoték se nevyžadují ručitelé, zajištění je prováděno zástavou na nemovitosti. V některých případech je možné ručit i nemovitým majetkem třetích osob. Nebankovní hypotéky nemusíte používat jen na potřeby bydlení, ale dají se sehnat i americké nebankovní hypotéky na cokoliv.

Přečtěte si také:  Supermoney – půjčka do výplaty
Nebankovní hypotéky
jarmoluk / Pixabay