Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

V současné době se půjčky nabízí všude, kam se člověk podívá. Kde ale opravdu půjčí za dobrých podmínek? Pokud chcete půjčit bez rizika, zaměřte se na ověřené společnosti. Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí jsou poskytovány známými firmami a přinášejí záruku plné spokojenosti.

SMS půjčka Ferratum

SMS půjčka od Ferratum se poskytuje od 500 Kč do 10000 Kč. Peníze se dají využít na cokoliv. Splatnost půjčky je možná 7 až 45 dní. Termín splatnosti se navíc dá až třikrát prodloužit – za poplatek získáte dalších 15 dní splatnosti. Pro půjčku nebudete potřebovat ručitele. Půjčku získáte bez poplatku předem a jiných skrytých poplatků. Žádost o půjčku se zasílá SMS nebo pomocí online formuláře. Schválení či zamítnutí bude provedeno do 10 minut. Peníze se posílají poštovní poukázkou nebo na bankovní účet.

Libor N.: Před rokem jsem si půjčil několik tisícovek a byl jsem se službami spokojený!

Kredia – půjčka do výplaty

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí zastupuje také půjčka do výplaty od Kredia. Půjčky se poskytují od 1000 Kč do 10000 Kč. U první půjčky počítejte jen se sumou maximálně 1000 Kč. Od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 – 10000 Kč. Půjčky jsou určeny plnoletým občanům s trvalým pobytem na území České republiky. Nedokládá se potvrzení o výši příjmů. Půjčka se dá využít na cokoliv a splatnost je stanovena 15, 22 nebo 30 dní. Půjčka se zajišťuje z domova online žádostí nebo SMS zprávou.

Přečtěte si také:  Home Credit - Hotovostní půjčka

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí: CreditON

Půjčka před výplatou CreditON se poskytuje v částkách až do 10000 Kč. Noví žadatelé musí počítat s omezením na maximum 3500 Kč. Po splacení půjčky mohou získat další půjčku až do částky 5000 Kč, třetí půjčku do 10000 Kč. Nedokládá se příjem. Půjčku můžete využít na cokoliv, protože se nedokládá účel. Splatnost půjčky se určuje na maximálně 30 dní. U půjčky se nevyžaduje ručitel a ani jiné zajištění. Půjčku si zařizujete z domova online způsobem, kdy se vyplní online formulář požadovanými údaji.

 

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
geralt / Pixabay