NetCredit – půjčka před výplatou

NetCredit - půjčka před výplatou
NetCredit – půjčka před výplatou

Netváříte se příliš nadšeně, když se mluví o placení několik dní před výplatou? Jednoduše nepatříte k lidem, kteří dovedou každý měsíc dobře vyjít s tím, co si vydělají? Možná to celkem zvládáte, ale nějaké nečekané extra výdaje dovedou s vaším úspěšným rozložením financí pěkně zatočit. Půjčka před výplatou nemusí být nesprávnou volbou, když si uvědomíte, že předejte jiným starostem. Nabízí ji také společnost NetCredit.

Výše půjčky: až 12.000 Kč – první žádost je podmíněna částkou do maxima 4.500 Kč

Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka je možná realizovat pro občany české národnosti s trvalým pobytem v ČR. Podmínkou je věk žadatelů od 20 do 65 let. Nejsou přípustné žádné nedoplatky u ostatních poskytovatelů půjček, hypoték a úvěrů. Záznamy v registrech dlužníků musí být čisté. Také se nepřipouští mít exekuci nebo být mezi žadateli o oddlužení. Pro půjčku se vyžaduje stálý příjem, účet v bance a kontakt na mobilní telefon.

Přečtěte si také:  Quick půjčka - Qkonto

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelovým úvěrem, kde není třeba uvádět na co peníze použijete.

Splatnost půjčky: Online půjčka je poskytována na období od jednoho do třiceti dnů. Existuje možnost si tuto lhůtu prodloužit. Splacení či prodloužení půjčky se provádí pouze před uplynutím dohodnuté lhůty.

Poplatky: U půjčky se neúčtuje žádný poplatek předem za vyřízení. Poplatky se vyžadují jen u žádosti o  prodloužení splácení půjčky.

Ručení: bez ručitelů a bez jiného druhu zajištění

Výše úroku: Úročení zastupuje předem daná splátka, kterou zaplatíte společně s půjčenou sumou najednou do sjednaného termínu splacení.

Možnost sjednání půjčky: Rychle vyřízená půjčka se sjednává online způsobem. Stačí se nejprve zaregistrovat na stránkách společnosti a poté podáte žádost. Od poskytnuté druhé půjčky se dá vše vyřídit pomocí SMS zprávy a již vámi vlastněného hesla.

Přečtěte si také:  Pepa - Půjčka Pepa

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budou převedeny na váš bankovní účet do patnácti minut od sepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Předností je hlavně rychlost vyřízení a také svižný převod peněz. Vše se zajišťuje z pohodlí domova – díky online službám.