Nezajištěný spotřebitelský úvěr

Kdo kdy nehledal možnosti, jak přijít k extra penězům? Málokdy se však stane, abyste si sehnali peníze, které se nemusí vracet. Úvěry a půjčky se staly v posledních letech skutečným trendem a je hodně lidí, kteří si na půjčování doslova zvykli a splácení berou jako součást svého života. Na našem trhu najdete různé druhy úvěrů, můžete vyzkoušet i nezajištěný spotřebitelský úvěr od společnosti Infraco.

Výše půjčky: nezajištěný spotřebitelský úvěr se poskytuje od částky 1000 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat plnoleté osoby, občané ČR. Potřebujete dva doklady o totožnosti, doklad o příjmech, doklad o bydlišti a musíte si přečíst a podepsat formuláře s informacemi o spotřebitelském úvěru. Nepřipouští se záznamy v CEE – Centrální evidenci exekucí.

Přečtěte si také:  Kredia – půjčka do výplaty

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, protože se jedná o zcela bezúčelový úvěr, kde nikdo neověřuje využití peněz.

Splatnost půjčky: Půjčku musíte zaplatit v době dvou až čtyř týdnů. Lze si nechat prodloužit splatnost půjčky o 30 dní za poplatek tří týdnů.

Poplatky: Neplatí se nic předem, poplatek za poskytnutí úvěru zaplatíte v rámci splácených peněz z půjčky.

Ručení: nepotřebujete ručitele a ani se nevyžaduje jiné zajištění

Roční úrok: Úroky nejsou dány, nahrazuje je stanovený poplatek. Poplatek činí 100 Kč na každých 1000 Kč na týden. Tyto poplatky jsou splatné při podpisu smlouvy o úvěru a následném čerpání financí.

RPSN: není stanoveno

Možnost sjednání půjčky: Smlouva o půjčce se může sjednat online způsobem nebo na jedné z kamenných poboček společnosti. Sjednání online vám přinese výhody v podobě bonusů.

Přečtěte si také:  Cash For Life – rychlá půjčka do výplaty

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácí ihned po schválení – v hotovosti na provozovně nebo převodem na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Můžete narazit na akce, bonusy a slevy až ve výši 50ti procent ze zaplaceného poplatku za vyřízení a poskytnutí úvěru online cestou. Tato částka bude převedena na půjčkový účet a tím se vaše placení o něco sníží.

Nezajištěný spotřebitelský úvěr
OpenClips / Pixabay