Omega půjčka do výplaty

omega pujckaMáte nějaký trik, jak řešit nečekaný nedostatek financí? Nejspíše se v této situaci nedá dělat nic jiného, než shánění nějaké dobré půjčky. Ne vždy jsou však po ruce ochotní příbuzní nebo přátelé, které vám jen tak na požádání půjčí peníze. Několik tisícovek do výplaty můžete získat od různých nebankovních společností, které se specializují na nižší částky. O rychlé půjčky zažádejte snadno online, k dispozici je vám například Omega půjčka.

Výše půjčky: 1000 Kč – 5000 Kč – nový klient si může půjčit maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omegu půjčku získají jen občané České republiky ve věku nad osmnáct let. Pokud žádáte, nesmíte mít záznam v registrech dlužníků. Je potřeba doložit bankovní účet a sdělit vaše aktivní číslo mobilního telefonu. K vyřízení není nutný žádný doklad o příjmu.

Přečtěte si také:  CzFinance.cz - Bezúročná půjčka

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost 7 až 30 dnů. V rámci půjčky si lze zažádat o prodloužení  o 7 či 14 dní za poplatek, který je stanovený.

Poplatky: Neplatíte žádné poplatky předem. Hradí se jenom 1 Kč na účet poskytovatele půjčky kvůli ověření vašeho bankovního účtu.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Na internetových stránkách Omega půjčky se dá přesně zjistit, kolik zaplatíte za poplatky. Suma závisí na požadované částce a počtu dní, do kdy bude vše splaceno.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednejte online způsobem. Na webových stránkách spatříte  jednoduchý formulář, ten vyplníte a zaregistrujete se. Dále si zažádáte o půjčku v částce, jakou zrovna potřebujete.

Přečtěte si také:  ACEMA Credit – Rychlá půjčka

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje do 15 minut. Peníze budou posléze zaslány na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Plusem půjčky je velice rychlé vyřízení se všemi náležitostmi. Peníze se zasílají již do čtvrt hodiny od schválení. Stálí klienti mají nárok na různé odměny ve formě benefitů a zvýhodnění při dalších půjčkách. Nepotřebujete dokládat příjmy. Posuzování žádostí funguje celý týden – 24 hodin denně.