Proma – Zaměstnanecká půjčka

Proma půjčkaDostali jste se do špatné finanční situace? Potřebujete důstojně překlenout nepříznivé finanční období? Máte možnost si peníze půjčit a v následujících měsících či letech je splácet danými splátkami. Možná někoho odradí vysoké úroky, ale na druhou stranu v případě šetření byste museli dlouho čekat a nikdo vám nezaručí, že se ceny nevyhoupnou hodně směrem vzhůru. Různé půjčky nabízí svým klientům také Nebankovní společnost Proma Kladno.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: K získání zaměstnanecké půjčky Proma je nutné mít kopii občanského průkazu, kopie kontaktního dokladu  – SIPO, výpis z účtu, účet za elektřinu apod. a originál potvrzení o výši příjmu nebo důchodový výměr.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dává bez udání účelu – využijete ji na cokoliv.

Přečtěte si také:  CreditON – půjčka před výplatou

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je dána na 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení budete provádět pravidelnými měsíčními splátkami v domluvené výši. Jednotlivé splátky převedete na bankovní konto společnosti Proma. Pokud budete patřit mezi řádně splácející jedince, budete mít nárok na automatický revolving. Jde o možnost získání dalších peněz během splácení. Také budete mít možnost získat zvýhodněnou půjčku, jestliže vše splatíte bez upomínky. V případě dodržení smluvních podmínek se provádí odklad splátek zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a zástavy

Roční úrok: Výše úročení se odvíjí podle poskytnuté výše půjčky a také na její délce splácení. Konkrétní úroky vždy sdělí finančním poradce.

Přečtěte si také:  AB půjčky – Půjčka Klasik

Možnost sjednání půjčky: O poskytnutí půjčky se nejprve informujte na kontaktní infolince 736 606 450. Tady se dozvíte odpovědi na vaše dotazy. Také máte možnost vyplnění online formuláře na internetových stránkách společnosti. Potom bude pro vás zvolena nejvhodnější forma půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile dodáte kompletní doklady a dokumentaci, bude půjčka schválena a posléze se peníze odesílají do 24 hodin na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Mezi výhody se řadí konstantní splátky během celé doby splácení. Za poskytnutí půjčky neplatíte poplatek předem.