Provident – Rychlé půjčky

providentTopíte se v dluzích? Možná by se vyplatilo vyplatit dosavadní půjčky od různých osob či institucí jinou půjčkou a tu poklidně splácet v daných částkách a termínech. Možná potřebujete extra peníze zcela vyjímečně a na přechodnou dobu vám nezbude nic jiného než půjčení požadované částky. Velice rychlé řešení nabízejí nebankovní společnosti, kde nechybí ani jž známá a zkušená firma Provident.

Výše půjčky: od 4.000 Kč do 80.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku Provident si mohou brát osoby s trvalým příjmem. K vaší žádosti o půjčku budete potřebovat průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti, doklad o pravidelném příjmu. Může být rovněž vyžádáno potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o půjčku bez udání účelu.

Přečtěte si také:  CreditON – půjčka před výplatou

Splatnost půjčky: Doba splácení – 45, 60 a 100 týdnů. Předem vám bude sděleno kolik celkově zaplatíte peněz i s poplatky. Nesetkáte se s žádnými sankcemi a skrytými poplatky, o kterých byste nevěděli.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení vaší žádosti

Ručení: bez ručitele a bez dalšího zajištění

Roční úrok: Úroková sazba se odvíjí podle vybraného druhu půjčky. Závisí na její splatnosti a také na poskytnuté výši. Celkovou částku pro zaplacení vám snadno vypočítá online kalkulačka na stránkách společnosti Provident.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se odvíjí telefonickým způsobem nebo online cestou – na internetových stránkách. Jde o zcela snadný proces vyřízení. Potom budete kontaktováni obchodním zástupcem, který přijde ve věci půjčky až k vám domů.

Přečtěte si také:  Aerofin – Férová půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze na ruku obdržíte klidně do několika hodin od schválení půjčky. Většinou získáte peníze v den vyřízení, avšak maximálně do 48 hodin. Obchodní zástupci chodí za klienty o během víkendů. Peníze si v případě zájmu nechte poslat na váš bankovní účet – bezhotovostní půjčka se vyplácí do třinácti dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si oblíbí jedinci, kteří potřebují získat peníze snadno a rychle. Nebudete se muset zabývat zbytečným papírováním, peníze obdržíte na ruku nebo do svého bankovního konta.