Půjčka na cokoliv od ČSOB

Chcete si splnit vaše sny okamžitě a ne čekat, než si našetříte dostatek peněz? Pokud vám nevadí splácení v pravidelných splátkách, můžete se obrátit na banku, kde vám za splnění podmínek půjčí až 600 000 Kč. Co si lze s tolika penězi pořídit? Co zrovna potřebujete, ale předem zvažte své možnosti splácení, abyste se nedostali do dluhové pasti. Rychlou půjčku na cokoliv vám zajistí i ČSOB.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 600 000 Kč.

Kdo si může půjčit: ČSOB Půjčka na cokoliv je dsotupná pro ty, kteří jsou plnoletotí, tedy je vám minimálně osmnáct let. Půjčka se dá sjednat osobami, které již mají u ČSOB svá konta, či si je zřídí, konkrétně jde o ČSOB Konto nebo ČSOB Aktivní konto. Nejprve podáte žádost a kromě žádosti budete potřebovat také několik dokumentů. Jedná se o 2 doklady totožnosti, o potvrzení, kde je uveden průměrný měsíční příjem od vašeho zaměstnavatele. Když se na půjčce zúčastní také spolužadatelé, spoludlužníci a ručitelé, je také nutné doložit příjem.

Přečtěte si také:  Oberbank - Spotřebitelský úvěr neúčelový
pujcka na cokoliv
martaposemuckel / Pixabay

Na co si mohu půjčit: Nedokládá se žádný účel, vypůjčené peníze se dají libovolně použít podle vašeho uvážení a momentálního rozhodnutí.

Splatnost půjčky: Splácení bankovní půjčky se uzavírá na dobu od jednoho roku až na sedm let. Zájemci o půjčku si mohou sami určit, jaká bude mít splátka výši. Počítejte s tím, že čím větší splátky si dáte, tím dříve bude úvěr splacený a zaplatíte tedy i méně úroků. Celá doba splácení je spojena s pevnými splátkami – nemění se a jsou stejné do doby úplného splacení.

Poplatky: Podání žádosti o půjčku na cokoliv a její posouzení se poskytuje zdarma.

Ručení: bez zajištění

Roční úrok: od 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku vyřídíte snadno na některé z poboček ČSOB. Samotná žádost je vyřízena přibližně do půl hodiny.

Přečtěte si také:  Ferratum – SMS půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Už při podpisu smlouvy lze disponovat s vypůjčenými penězi. Ihned se převedou na váš funkční účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se využívá libovolně a můžete si požádat i o vyšší částky bez požadavků na zajištění. Půjčku lze pojistit pro případy neschopnosti placení v čase, kdy například přijdete o zaměstnání či se dostanete do pracovní neschopnosti. Není problém půjčku kdykoliv celou splatit předčasně.