Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce

Půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Rádi byste si vzali půjčku v nějaké rozumné výši, ale brání vám v tom malý nebo žádný příjem? I přes nízký příjem existují možnosti získání půjčky. Finanční problémy se dají překlenout na určitý čas, během kterého budete vypůjčené peníze splácet podle dohody. Jestliže budete dodržovat stanovený splátkový kalendář, nemusíte se obávat žádných exekucí a snadno překlenete těžkou dobu bez peněz. Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce poskytována také díky CCS Finance.

Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčky jsou dostupné pro plnoleté studenty,důchodce a ženy na mateřské dovolené. Studenti musí mít k vyřízení kopii indexu a případné jiné doklady o doložitelných příjmech – například o brigádě. Nesmí chybět kopie občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti a jeden výpis z účtu v bance plus doklad o adrese. Starobní a invalidní důchodci doloží své příjmy v kopii dokumentu – půjde o výměr důchodu, poslední ústřižek z modré složenky, nebo potvrzení z OSSZ. Rentisté si připraví potvrzení o rentě. Dokládají se i jiné příjmy, jestliže je máte a kopie OP, jednoho dalšího dokladu totožnosti, 2 výpisy z účtu v bance a doklad o adrese – může se jednat o SIPO, vyúčtování plynu, elektřiny, fakturu za telefon atd.

Přečtěte si také:  Quick půjčka - Qkonto

Ženy na mateřské dovolené budou potřebovat doložit kopii o příjmu z OSSZ a jiné doložitelné příjmy. Také si připraví kopii občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti, dva kompletní výpisy z účtu, potvrzení o adrese.

Na co si mohu půjčit: U půjčky není nutné dokládat účel, peníze se poskytují na cokoliv.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Platí se poplatek za zprostředkování půjčky dle aktuálního sazebníku.

Ručení: Nevyžaduje se ručitel a ani jiné zajištění.

Roční úrok: Platí se předem stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčka pro studenty a ženy na MD se sjednává online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy dojde k převodu peněz na váš bankovní účet.

Přečtěte si také:  Cetelem - Osobní půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je využitelná libovolně, protože je neúčelová. Nejsou vyžadovány vysoké příjmy, mohou ji využít ženy na MD, studenti a důchodci. Peníze dostanete na váš účet v bance.