Na sjednání nebankovní půjčky vám stačí pár minut

Půjčování nebankovní formou má zajímavé výhody. Především, pokud na své finance spěcháte, dočkáte se opravdu brzy – a to samozřejmě zcela bez nadsázky či ironie. Nebankové pôžičky jsou řešením pro pestrou paletu situací. Půjčit si pár tisíc korun na ledničku, pračku, televizi, vanu, obývací stěnu nebo třeba jen několik stovek do výplaty, to je už jen a jen na vás. Expresní výplata peněz, snadné a vstřícné jednání, půjčovat si nebankovně je vynikající.

Stačí vlastně jenom pár minut

Pôžičkomat přináší možnost získat až 4900 korun jako nový klient (pro ty stálé je tu připraveno až dvacet tisíc). Co dál můžeme říci o této prověřené tuzemské firmě?

  • Doba splatnosti půjčky 5 – 31 dnů, s možností prodloužení za menší poplatek.
  • Pro půjčku není třeba potvrzení o příjmu, můžete mít i případný záznam v trestním rejstříku.
  • Pro dlouhodobé klienty je tu řada věrnostních bonusů, půjčování si je tak ještě výhodnější.
Přečtěte si také:  Jaké jsou nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Musíte být starší osmnácti let a vlastnit účet v libovolné české bance (dispoziční práva pro cizí účet bohužel nestačí). Nutností je také nemít žádný nesplacený dluh u některé tuzemské firmy, která zprostředkovává pôžičky. Požádáte přes internet a během pár minut se dočkáte odpovědi, jak snadné to celé je! A do deseti minut bude hotovo…

Pro nové klienty je první půjčka bezplatná

Poprvé to můžete mít zadarmo – a rozhodně to není žádný vtip, ale prostá skutečnost. Splatit do určitého data a úroky jsou škrtnuté. První půjčka zdarma je naopak součástí reklamní kampaně celé řady firem, které půjčují peníze nebankovní cestou. I díky tomu se získají klienti, kteří se později rádi vracejí. A navíc to nebude s prakticky žádnou administrativou, papírování opravdu na nule. Nepotřebujete žádného ručitele ani člověka, který vám půjčku nějak schválí.

Přečtěte si také:  Banky bez poplatků najdete i v České republice

Půjčky tohoto druhu jsou určeny všem zájemcům. Potvrzení o pravidelném příjmu, výplata na bankovní účet a velký výběr na trhu – první půjčka zdarma je tu pro každého staršího osmnácti let, stačí si požádat. Čekat nebudete, peníze dostanete třeba i během víkendového rána, tohle není nijak omezeno. Záleží jen na rychlosti dané banky, kdy k vám peníze přesně doputují, řádově jsou to ale minuty čekání. Půjčka je tedy rychlá a transparentní!

fielperson / Pixabay