Zuno bank půjčka od 10 000 Kč

Hodí se vám vylepšení rodinného rozpočtu? Chcete si splnit finanční sen a nechce se vám šetřit dlouhé roky? Potřebujete desítky nebo stovky tisíc? Za zkoušku stojí výhodné bezúčelové půjčky, kdy si půjčíte určitou sumu a následně splácíte. Půjčky se dají sjednat na pobočce, ale také online z pohodlí domova. Online kalkulačku, kde budete mít zobrazenou požadovanou splátku, najdete také u půjčky od Zuno banky.

Výše půjčky: Od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku si mohou vzít zájemci, kteří mají účet u ZUNO banky. O půjčku lze požádat, jestliže jste ve věku alespoň 18ti let. Žadatelé musí být zaměstnanci, OSVČ nebo důchodci. Nepřipouštějí se žádné negativní záznamy v databázích Credit Bureau a SOLUS.

Přečtěte si také:  HK Investment – Půjčka pro zaměstnance

Na co si mohu půjčit: Zuno bank půjčka je určena na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení je možné v době od 6ti do 72 měsíců.

Poplatky: Bez poplatků předem za posouzení, vyřízení a vedení účtu.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: Zuno bank půjčka se dá vyřídit pomocí online bankingu, kde vyplníte formulář a přiložíte potřebné dokumenty. Následně podepíšete žádost s pomocí SMS a nakonec už jen počkáte na schválení. Pokud nepatříte mezi klienty Zuno, je nutné si nejprve založit účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se objeví na účtu během několika dní. Většinou jde o maximálně 5 dní, ale někdo peníze získá už do několika hodin.

Přečtěte si také:  Infraco - Spotřebitelský úvěr se zástavou

Výhody půjčky od společnosti: Zuno půjčka bude vyhovovat jedincům, kteří preferují nízké úroky a takové splácení, kde si zvolíte výši splátky a dobu splácení. Zuno bank půjčka se dá využít na cokoliv – účel se neuvádí. Půjčka je poskytována úplně bez poplatku předem za posouzení a vyřízení půjčky. Nebudete platit ani poplatky za vedení účtu k půjčce.

Půjčka od 10 000 Kč
stux / Pixabay