Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Ferratum – SMS půjčkaFerratum – SMS půjčkaNechcete se neustále topit v nedostatku peněz? Snažíte se vyjít s měsíčním příjmem, ale blíže k výplatě to už nejde tak snadno ukočírovat? Nezadlužujte se zbytečně mnoho a zkuste si půjčovat jenom menší částky. Počkejte si na dobu, kdy už bude skutečně půjčka nevyhnutelná. Mnoho společností vyřizuje půjčky rychle, takže potřebné peníze získáte třeba ten samý den, či následující. Získat lze i rychlou nebankovní půjčku od společnosti Ferratum Group, která je celosvětově prověřená a má za sebou mnoho uzavřených smluv.Výše půjčky: 500 Kč až 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se hodí pro osoby, které nemohou doložit potvrzení o příjmu. Je tedy vhodná pro nezaměstnané, osoby pobírající mateřský příspěvek, důchod starobní, invalidní atd.  Půjčku mohou uskutečnit osoby nad 20 let. Zároveň nesmí mít u Ferratum žádné dluhy z předešlého půjčování.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka se poskytuje bez udání účelu.

Splatnost půjčky: 7 až 45 dní. Termín splatnosti se může prodloužit až třikrát.  Obdržet lze  dalších 15 dní splatnosti – za poplatek.

Poplatky: Půjčku získáte bez poplatku předem a jiných skrytých poplatků. V případě žádosti o prodloužení půjčky zaplatíte poplatek ve výši 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Půjčka nemá stanovené úročení. Dané jsou však poplatky, které zaplatíte společně s půjčenou částkou. Přesnou částku určuje Ferratum k různým výším a splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku zašlete SMS nebo pomocí online formuláře. O schválení či zamítnutí budete informováni do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky bývá provedeno do 10 minut od odeslání žádosti. Po schválení půjčky se zasílají peníze – poštovní poukázkou, na bankovní účet. Většinou máte již druhý den peníze k u sebe.

Výhody půjčky od společnosti: Jde o zcela jasné a snadné vyřízení půjčky z domova – online způsobem, esemeskou. Peníze budete mít velmi brzy, není potřeba ručitel a potvrzení příjmů. Další informace najdete zde.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]