Ferratum – SMS půjčka

Ferratum – SMS půjčkaNechcete se neustále topit v nedostatku peněz? Snažíte se vyjít s měsíčním příjmem, ale blíže k výplatě to už nejde tak snadno ukočírovat? Nezadlužujte se zbytečně mnoho a zkuste si půjčovat jenom menší částky. Počkejte si na dobu, kdy už bude skutečně půjčka nevyhnutelná. Mnoho společností vyřizuje půjčky rychle, takže potřebné peníze získáte třeba ten samý den, či následující. Získat lze i rychlou nebankovní půjčku od společnosti Ferratum Group, která je celosvětově prověřená a má za sebou mnoho uzavřených smluv.

Výše půjčky: 500 Kč až 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se hodí pro osoby, které nemohou doložit potvrzení o příjmu. Je tedy vhodná pro nezaměstnané, osoby pobírající mateřský příspěvek, důchod starobní, invalidní atd.  Půjčku mohou uskutečnit osoby nad 20 let. Zároveň nesmí mít u Ferratum žádné dluhy z předešlého půjčování.

Přečtěte si také:  Cofidis - Osobní úvěr

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka se poskytuje bez udání účelu.

Splatnost půjčky: 7 až 45 dní. Termín splatnosti se může prodloužit až třikrát.  Obdržet lze  dalších 15 dní splatnosti – za poplatek.

Poplatky: Půjčku získáte bez poplatku předem a jiných skrytých poplatků. V případě žádosti o prodloužení půjčky zaplatíte poplatek ve výši 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Půjčka nemá stanovené úročení. Dané jsou však poplatky, které zaplatíte společně s půjčenou částkou. Přesnou částku určuje Ferratum k různým výším a splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku zašlete SMS nebo pomocí online formuláře. O schválení či zamítnutí budete informováni do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky bývá provedeno do 10 minut od odeslání žádosti. Po schválení půjčky se zasílají peníze – poštovní poukázkou, na bankovní účet. Většinou máte již druhý den peníze k u sebe.

Přečtěte si také:  VATAonline – půjčka do výplaty

Výhody půjčky od společnosti: Jde o zcela jasné a snadné vyřízení půjčky z domova – online způsobem, esemeskou. Peníze budete mít velmi brzy, není potřeba ručitel a potvrzení příjmů. Další informace najdete zde.