Srovnání půjček

V dnešní době, kdy nás neustále v médiích bombardují nabídkami různých půjček, je nezbytné, umět porovnat jednotlivé nabídky. Na diskuzním fóru Pujcim-penize.cz můžete porovnat výhody i nevýhody různých finančních produktů. Pestré nabídky bankovních i nebankovních půjček, hypoték a pojištění.


Řešíte těžkou životní situaci? Dohnaly vás finační problémy až do neřešitelné situace? Právě pro vás je tu osobní bankrot, kterým se jednou provždy zbavíte všech dluhů.

Provident – Rychlé půjčkyprovidentTopíte se v dluzích? Možná by se vyplatilo vyplatit dosavadní půjčky od různých osob či institucí jinou půjčkou a tu poklidně splácet v daných částkách a termínech. Možná potřebujete extra peníze zcela vyjímečně a na přechodnou dobu vám nezbude nic jiného než půjčení požadované částky. Velice rychlé řešení nabízejí nebankovní společnosti, kde nechybí ani jž známá a zkušená firma Provident.Výše půjčky: od 4.000 Kč do 80.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku Provident si mohou brát osoby s trvalým příjmem. K vaší žádosti o půjčku budete potřebovat průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti, doklad o pravidelném příjmu. Může být rovněž vyžádáno potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o půjčku bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Doba splácení – 45, 60 a 100 týdnů. Předem vám bude sděleno kolik celkově zaplatíte peněz i s poplatky. Nesetkáte se s žádnými sankcemi a skrytými poplatky, o kterých byste nevěděli.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení vaší žádosti

Ručení: bez ručitele a bez dalšího zajištění

Roční úrok: Úroková sazba se odvíjí podle vybraného druhu půjčky. Závisí na její splatnosti a také na poskytnuté výši. Celkovou částku pro zaplacení vám snadno vypočítá online kalkulačka na stránkách společnosti Provident.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se odvíjí telefonickým způsobem nebo online cestou – na internetových stránkách. Jde o zcela snadný proces vyřízení. Potom budete kontaktováni obchodním zástupcem, který přijde ve věci půjčky až k vám domů.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze na ruku obdržíte klidně do několika hodin od schválení půjčky. Většinou získáte peníze v den vyřízení, avšak maximálně do 48 hodin. Obchodní zástupci chodí za klienty o během víkendů. Peníze si v případě zájmu nechte poslat na váš bankovní účet – bezhotovostní půjčka se vyplácí do třinácti dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si oblíbí jedinci, kteří potřebují získat peníze snadno a rychle. Nebudete se muset zabývat zbytečným papírováním, peníze obdržíte na ruku nebo do svého bankovního konta.

Finanční novinky:

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

Jak postupovat, aby rychlá půjčka fungovala jako skutečná pomoc?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_54936", zoneId: 54936, w: 468, h: 60 }; Když nejsou peníze, je to problém. Naštěstí má jednoduché řešení v podobě... 
[Celý článek]

Srovnání nejlepších online úvěrů

Srovnání nejlepších online úvěrů

Češi už si jako na úplnou samozřejmost zvykli na půjčování peněz online přes internetové stránky. Zatímco ale např. u nakupování jsou pořád ještě běžnější... 
[Celý článek]

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Je výhodné půjčit si od nebankovní společnosti?

Půjčovat si nebankovní formou je stále rozšířenější záležitost – a vlastně vůbec není divu! Nebankovní půjčky ihned znamenají výplatu peněz prakticky instantně,... 
[Celý článek]