CreditON – půjčka před výplatou

CreditON – půjčka před výplatouJiž jste si kolikrát nařizovali, jak tentokrát vyjdete s penězi a nebudete se zadlužovat u známých? Už vám odmítají půjčovat, i když jim vždy vše vrátíte? Nejde o nic příjemného, ale vy svou špatnou finanční situaci můžete vyřešit i jinak – pomocí nebankovních půjček. Existuje hned několik nebankovních společností, které se soustředí na poskytování i nižších částek. Takto se nemusíte zadlužovat víc, než potřebujete a půjčku zaplatíte bez zbytečných exekucí. Rychlá půjčka – to je i CreditON půjčka!

Výše půjčky: Až 10 000 Kč. Noví žadatelé mají omezení  na maximum 3.500 Kč. Po splacení půjčky včas není problém zažádat o další půjčku až do částky 5.000 Kč, třetí půjčka je dána až do výše 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Nedokládáte příjem. Díky tomu si mohou u CreditON půjčit peníze nezaměstnaní zájemci, dále osoby s rodičovskými příspěvky, se starobními a invalidní důchody,  studenti (plnoletí) atd.

Přečtěte si také:  CzFinance.cz - Bezúročná půjčka

Na co si mohu půjčit: Obdržené peníze z půjčky lze využít na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: splatnost je až 30 dní

Poplatky: Aby byla vaše první žádost zpracována, musíte poslat ověřovací poplatek 1 Kč na účet společnosti CreditON. Následně dojde k rozhodnutí o získání půjčky. Další poplatky za vyřízení žádosti předem se neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Roční úrok: Na webových stránkách společnosti si zjistíte, kolik činí úroky (poplatky) za vámi půjčenou konkrétní částku. Například při půjčení 3000 Kč zaplatíte poplatek ve výši 509 Kč. Celkem musíte tedy vrátit 3509 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si zařizujete z domova – online způsobem, vyplníte online formulář s požadovanými údaji.

Přečtěte si také:  Rychlé půjčky do 5000 Kč na cokoliv

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze obdržíte do třiceti minut od schválení během stejného dne. Peníze přijdou na váš bankovní účet, ale kdo bude chtít, může si je nechat poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku lze získat dost rychle. Nejsou potřeba ručitelé ani dokládání příjmů. Sami se rozhodnete o poslání peněz na svůj účet nebo poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizováno.